Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy podzielili się odczuciami dotyczącymi kupionych produktów. Wasze opinie to nie tylko dowód uznania, ale także świadectwo naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz gwarantowanie satysfakcjonujących zakupów.
Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas bezcenne. Dążymy do ciągłego podnoszenia standardów naszych usług.
Zajrzyj do oferty i zobacz, dlaczego tylu klientów jest z nami!
Komin-Stalowy.pl
ul. Konna 35/11, Otomin
535 opinii
Opinie nie są zweryfikowane.
Sortuj według
G
Grzegorz
1 rok temu
Obsługa sklepu bardzo dobra
P
Piotr Piętka
1 rok temu
komin dojechał terminowo bez problemu. polecam
R
Radosław Trzoska
1 rok temu
P
Piotr Zajko
1 rok temu
M
Maciej Gorski
1 rok temu
Polecam! Fachowa obsługa. Dobra jakość. Sprzedawca namówił mnie na część, której nie planowałem, a która okazała się niezbędna. Dziękuję.
J
JAN KADUK
1 rok temu
Wkłady kominowe 150 dobrze spasowane. Bezproblemowy zwrot ,nie wykorzystanych elementów.
J
Jacek Obrębski
1 rok temu
P
Piotr Kałużny
1 rok temu
Szybko, profesjonalnie. Polecam
K
krzysztof kopeć
1 rok temu
Firma konkretną bez zarzutów doradzi czas oczekiwania krótki. Jestem bardzo zadowolony
A
Andrzej Zbrojkiewicz
1 rok temu
Towar wysokiej jakości profesjonalną obsługa polecam
M
Marek Szota
1 rok temu
Doskonałą szybką i profesjonalna usługa
K
Kamila Szymańska
1 rok temu
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa.Polecam!
B
Boguslawa Wycinka
1 rok temu
S
Serwis maszyn ogrodowych
1 rok temu
Wystawiam bardzo dobrą opinię dla komina izolowanego - fi 130/190, Stal: 1.4404 - 0,8 mm, izolacja: 30 mm. Jestem zdumiony jakością wykonania i prostotą montażu. Wszystko pasuje idealnie i nie znalazłem na super czystych elementach nawet odcisku palca. Doskonałe pakowanie na małej palecie zabezpiecza go doskonale na czas do montażu. Niesamowita robota - wielkie uznanie dla firmy. Jedynie zestaw śrub do montażu jest bardzo ubogi.
Ł
Łukasz Banaszewski
1 rok temu
Polecam...
P
Paweł Zambrzycki
1 rok temu
P
Pawel Zabecki
1 rok temu
Dobra obsługa mailową.
C
Cosiness
1 rok temu
super produkt, super obsługa, gorąco polecam
G
Grzegorz Marciniak
2 lata temu
polecam firmę, bezproblemowy kontakt, miła obsługa, jakość wykonania wkładów bdb :-)
K
Konrad
2 lata temu
Błyskawiczna i profesjonalna obsługa. Korzystałem juz z usług firmy kilka razy i zawsze wszystko w jak najlepszym porządku Serdecznie polecam
Zadzwoń do nas!
Nasi doradcy pomogą Ci
w wyborze komina
lub wkładu.
+48 58 561 54 54

+48 58 561 54 54