Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy podzielili się odczuciami dotyczącymi kupionych produktów. Wasze opinie to nie tylko dowód uznania, ale także świadectwo naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz gwarantowanie satysfakcjonujących zakupów.
Wasze wsparcie i zaufanie są dla nas bezcenne. Dążymy do ciągłego podnoszenia standardów naszych usług.
Zajrzyj do oferty i zobacz, dlaczego tylu klientów jest z nami!
Komin-Stalowy.pl
ul. Konna 35/11, Otomin
535 opinii
Opinie nie są zweryfikowane.
Sortuj według
S
Sławek P
10 miesięcy temu
Drugi zakup wszystko OK
M
Martyna Wojno
1 rok temu
Wszystko ok, polecam.
A
Arkadiusz B
2 lata temu
Bardzo rzetelna firma
L
lolek k
10 miesięcy temu
komin godny polecenia
R
Rafal Gogacz
8 miesięcy temu
Wszystko ok. Polecam
H
heweliusz12
11 miesięcy temu
Bardzo dobry wkład
M
Marek Porwol
7 miesięcy temu
Wszystko ok polecam
M
mario mario
8 miesięcy temu
Super współpraca
P
Patryk Zawadzki
1 rok temu
Polecam ten sklep
C
Czeslaw Wisniewski
1 rok temu
Wszystko było ok
K
Krzysztof Bielecki
10 miesięcy temu
Wszystko jest ok
S
Szpieg19 Zijo
9 miesięcy temu
Szybka obsługa
R
Rafał Suszyński
2 lata temu
Polecam w 100%
K
Krzysztof Pudelko
1 rok temu
Super obsługa
B
Bartosz Siwiec
1 rok temu
Wszystko super
P
Paweł Gronowicz
8 miesięcy temu
Super dostawcy
M
Marek Grochocki
8 miesięcy temu
Super polecam.
Arkadiusz Łamacz
4 lata temu
Wszystko OK.
Ł
Łukasz Banaszek
1 rok temu
Wszystko ok.
R
Radek Harasim
9 miesięcy temu
Wszystko ok.
Zadzwoń do nas!
Nasi doradcy pomogą Ci
w wyborze komina
lub wkładu.
+48 58 561 54 54

+48 58 561 54 54