O firmie - Komin-Stalowy.pl
58 561 54 54
 

Komin Stalowy - tylko najlepsze produkty

Wysoka jakość, bezpieczeństwo, szybka dostawa

magazyn-firmy.jpgJesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości systemów kominowych. Stawiamy na wysoki standard wykonywanych usług, zadowolenie klientów i konkurencyjne ceny. Naszą specjalnością są trwałe i wykonane z najlepszej stali elementy i systemy kominowe. Wybieramy dla Państwa tylko sprawdzone i wielokrotnie przetestowane kominy spełniające wszelkie normy. Dzięki temu dajemy gwarancję najwyższej jakości, a co najważniejsze zapewniamy bezpieczeństwo w Państwa domach. 

Jesteśmy pewni, że wysoka jakość produktów gwarantuje sprawne i bezpieczne odprowadzanie spalin przez wiele lat. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepiej wykonane akcesoria kominowe.

Wszystkim klientom oferujemy:

  • najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach,
  • profesjonalne i rzeczowe doradztwo,
  • bezpłatną wycenę,
  • możliwość wykonywania specjalnych zleceń na indywidualne zamówienie.

zatowarowany-magazyn.jpgWieloletnie doświadczenie w sprzedaży kominów pozwoliło nam uprościć proces zakupu systemu kominowego. Stworzyliśmy konfigurator, który pomaga klientowi w wyborze odpowiedniego zestawu kominowego.  Dzięki zastosowaniu takiego systemu zawsze otrzymasz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Olbrzymią wagę przywiązujemy do staranności pakowania produktów, które zawsze w idealnym stanie docierają na budowy w całym kraju. Współpracujemy tylko z firmami kurierskimi, które stanowią wzór solidności, terminowości i dbałości o klienta. 

Chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami bezpośrednio - kontakt. Chcesz zamówić najlepszy komin na rynku? Zadzwoń! 

Oblicz Cenę

swojego zestawu

Skorzystaj z kalkulatora

przejdź do kalkulatora

Dostawa GRATIS
na terenie całej Polski

Zadzwoń do nas!

Nasi doradcy pomogą Ci
w wyborze komina
lub wkładu.

+48 58 561 54 54

 
Skontaktuj się z nami!
pn. - pt.: 7:30 - 19:00
sob: 8:00 - 14:00
Zadzwoń
Dostawa GRATIS
na terenie całej Polski!
Wkłady kominowe owalne i okrągłe, Kominy stalowe izolowane
Stalowe wkłady kominowe oraz stalowe systemy kominowe to idelane rozwiązanie dla inwestorów pragnących zastosować trwały i uniwersalny system kominowy. Kominy i wkłady stalowe nadają się do pracy z kotłami opalanymi zarówno paliwami stałymi oraz gazem i olejem. regulamin, polityka prywatności, Impressum
Wszelkie prawa zastrzeżone, komin-stalowy.pl, 2016